Protiva
FunctiesHoe het werktPrijzenHelp
NL

Kies je land

Wat Protiva kan, verschilt per land: koppelingen, regels en belastingen zijn nationaal.

  • Nederland
  • België
  • Duitsland
  • Spanje
  • Frankrijk

Kies je taal

  • Nederlands
  • English
InloggenPlan een demo
Start gratis
FunctiesHoe het werktPrijzenHelp
Plan een demoInloggen
Home › Vastgoedregels › Spanje › Girona › IBI-tarief per gemeente
Per gemeente in Girona

IBI-tarief per gemeente in Girona

Het IBI-tarief van elke gemeente: de jaarlijkse belasting over de kadastrale waarde (valor catastral) van je woning. Die waarde staat op je aanslag en ligt meestal ver onder de marktwaarde.

219gemeenten met deze regel
0gelezen, niet gevonden
2nog niet onderzocht

Impuesto sobre Bienes Inmuebles (IBI)

Jaarlijkse belasting van de gemeente op het bezit van een pand: een percentage van de officiële waarde, die meestal ver onder de marktwaarde ligt.

Het antwoord per gemeente

Stand van 16 oktober 2026. Kies een antwoord om alleen die gemeenten te zien.

Alle0,4% van de valor catastral 30,4032% van de valor catastral 10,45% van de valor catastral 60,48% van de valor catastral 50,4865% van de valor catastral 10,49% van de valor catastral 20,494% van de valor catastral 10,5% van de valor catastral 80,52% van de valor catastral 10,524% van de valor catastral 10,53% van de valor catastral 10,534% van de valor catastral 10,54% van de valor catastral 20,5462% van de valor catastral 10,55% van de valor catastral 60,56% van de valor catastral 20,57% van de valor catastral 30,58% van de valor catastral 10,59% van de valor catastral 20,599% van de valor catastral 10,6% van de valor catastral 100,6034% van de valor catastral 10,61% van de valor catastral 20,62% van de valor catastral 30,63% van de valor catastral 10,64% van de valor catastral 30,65% van de valor catastral 100,655% van de valor catastral 10,6562% van de valor catastral 10,658% van de valor catastral 10,66% van de valor catastral 70,67% van de valor catastral 20,68% van de valor catastral 10,682% van de valor catastral 10,685% van de valor catastral 10,6902% van de valor catastral 10,693% van de valor catastral 10,7% van de valor catastral 50,7019% van de valor catastral 10,71% van de valor catastral 10,716% van de valor catastral 10,7164% van de valor catastral 10,72% van de valor catastral 20,7244% van de valor catastral 10,73% van de valor catastral 10,75% van de valor catastral 140,765% van de valor catastral 10,77% van de valor catastral 20,778% van de valor catastral 10,78% van de valor catastral 50,7817% van de valor catastral 10,8% van de valor catastral 90,803% van de valor catastral 10,81% van de valor catastral 20,82% van de valor catastral 30,827% van de valor catastral 10,828% van de valor catastral 10,83% van de valor catastral 10,84% van de valor catastral 40,8584% van de valor catastral 10,87% van de valor catastral 20,875% van de valor catastral 20,88% van de valor catastral 20,8843% van de valor catastral 10,89% van de valor catastral 10,9% van de valor catastral 80,91% van de valor catastral 30,922% van de valor catastral 10,9233% van de valor catastral 10,929% van de valor catastral 10,93% van de valor catastral 10,94% van de valor catastral 30,945% van de valor catastral 10,95% van de valor catastral 40,957% van de valor catastral 20,96% van de valor catastral 20,9754% van de valor catastral 10,98% van de valor catastral 11% van de valor catastral 61,002% van de valor catastral 11,0098% van de valor catastral 11,012% van de valor catastral 11,0185% van de valor catastral 11,032% van de valor catastral 11,041% van de valor catastral 11,0457% van de valor catastral 11,0487% van de valor catastral 11,07% van de valor catastral 21,081% van de valor catastral 11,086% van de valor catastral 11,1% van de valor catastral 31,12% van de valor catastral 11,13% van de valor catastral 11,16% van de valor catastral 11,1882% van de valor catastral 11,23% van de valor catastral 1Niet onderzocht 2

0,4% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Meranges
  • Sant Andreu Salou
  • Sant Mori

0,4032% van de valor catastral 1 gemeente

  • Riudellots de la Selva

0,45% van de valor catastral 6 gemeenten

  • Brunyola i Sant Martí Sapresa
  • Campllong
  • Das
  • Flaçà
  • Foixà
  • Regencós

0,48% van de valor catastral 5 gemeenten

  • Garrigàs
  • La Pera
  • Llers
  • Ordis
  • Sant Jaume de Llierca

0,4865% van de valor catastral 1 gemeente

  • Toses

0,49% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Fontanals de Cerdanya
  • Vilamaniscle

0,494% van de valor catastral 1 gemeente

  • Celrà

0,5% van de valor catastral 8 gemeenten

  • Argelaguer
  • Avinyonet de Puigventós
  • Beuda
  • Sant Ferriol
  • Sant Joan de Mollet
  • Setcases
  • Ventalló
  • Vilajuïga

0,52% van de valor catastral 1 gemeente

  • La Vall de Bianya

0,524% van de valor catastral 1 gemeente

  • Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura

0,53% van de valor catastral 1 gemeente

  • Albons

0,534% van de valor catastral 1 gemeente

  • Palol de Revardit

0,54% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Guils de Cerdanya
  • Urús

0,5462% van de valor catastral 1 gemeente

  • Begur

0,55% van de valor catastral 6 gemeenten

  • Cistella
  • Palau de Santa Eulàlia
  • Porqueres
  • Saus, Camallera i Llampaies
  • Vilanant
  • Vilaür

0,56% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Canet d'Adri
  • Peralada

0,57% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Colomers
  • Espolla
  • La Tallada d'Empordà

0,58% van de valor catastral 1 gemeente

  • Vilamalla

0,59% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Esponellà
  • Montagut i Oix

0,599% van de valor catastral 1 gemeente

  • Ullastret

0,6% van de valor catastral 10 gemeenten

  • Boadella i les Escaules
  • Bolvir
  • Crespià
  • Garrigoles
  • Isòvol
  • Pontós
  • Sales de Llierca
  • Serra de Daró
  • Siurana
  • Terrades

0,6034% van de valor catastral 1 gemeente

  • Forallac

0,61% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Cabanelles
  • Vall-llobrega

0,62% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Fortià
  • L'Armentera
  • Tortellà

0,63% van de valor catastral 1 gemeente

  • Albanyà

0,64% van de valor catastral 3 gemeenten

  • El Port de la Selva
  • Les Planes d'Hostoles
  • Lladó

0,65% van de valor catastral 10 gemeenten

  • Biure
  • Cervià de Ter
  • Corçà
  • Fontanilles
  • Madremanya
  • Maià de Montcal
  • Mieres
  • Sant Aniol de Finestres
  • Susqueda
  • Vila-sacra

0,655% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sant Pere Pescador

0,6562% van de valor catastral 1 gemeente

  • Roses

0,658% van de valor catastral 1 gemeente

  • Palau-sator

0,66% van de valor catastral 7 gemeenten

  • Aiguaviva
  • Jafre
  • Juià
  • Llançà
  • Parlavà
  • Sant Climent Sescebes
  • Viladasens

0,67% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Darnius
  • Fontcoberta

0,68% van de valor catastral 1 gemeente

  • Camós

0,682% van de valor catastral 1 gemeente

  • Llívia

0,685% van de valor catastral 1 gemeente

  • Serinyà

0,6902% van de valor catastral 1 gemeente

  • Palafrugell

0,693% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sant Miquel de Fluvià

0,7% van de valor catastral 5 gemeenten

  • Bellcaire d'Empordà
  • Campelles
  • Gualta
  • Sant Jordi Desvalls
  • Vilopriu

0,7019% van de valor catastral 1 gemeente

  • Santa Cristina d'Aro

0,71% van de valor catastral 1 gemeente

  • Verges

0,716% van de valor catastral 1 gemeente

  • Palau-saverdera

0,7164% van de valor catastral 1 gemeente

  • Cornellà del Terri

0,72% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Riudaura
  • Sant Julià del Llor i Bonmatí

0,7244% van de valor catastral 1 gemeente

  • Maçanet de la Selva

0,73% van de valor catastral 1 gemeente

  • Ullà

0,75% van de valor catastral 14 gemeenten

  • Borrassà
  • Cantallops
  • El Far d'Empordà
  • La Vall d'en Bas
  • Les Llosses
  • Llagostera
  • Llanars
  • Osor
  • Pedret i Marzà
  • Ribes de Freser
  • Santa Llogaia d'Àlguema
  • Ultramort
  • Vallfogona de Ripollès
  • Vilablareix

0,765% van de valor catastral 1 gemeente

  • Torrent

0,77% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Cassà de la Selva
  • Torroella de Fluvià

0,778% van de valor catastral 1 gemeente

  • Palamós

0,78% van de valor catastral 5 gemeenten

  • Capmany
  • Ger
  • Santa Pau
  • Vidrà
  • Viladamat

0,7817% van de valor catastral 1 gemeente

  • Pals

0,8% van de valor catastral 9 gemeenten

  • Agullana
  • Bordils
  • La Cellera de Ter
  • Masarac i Vilarnadal
  • Navata
  • Pont de Molins
  • Sant Feliu de Buixalleu
  • Sant Llorenç de la Muga
  • Vilademuls

0,803% van de valor catastral 1 gemeente

  • Lloret de Mar

0,81% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Castellfollit de la Roca
  • Mont-ras

0,82% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Llambilles
  • Sant Feliu de Pallerols
  • Viladrau

0,827% van de valor catastral 1 gemeente

  • Santa Coloma de Farners

0,828% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sant Gregori

0,83% van de valor catastral 1 gemeente

  • Pau

0,84% van de valor catastral 4 gemeenten

  • Hostalric
  • La Jonquera
  • Les Preses
  • Sant Martí Vell

0,8584% van de valor catastral 1 gemeente

  • Quart

0,87% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Gombrèn
  • Riudarenes

0,875% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Cabanes
  • Caldes de Malavella

0,88% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Sant Martí de Llémena
  • Sant Miquel de Campmajor

0,8843% van de valor catastral 1 gemeente

  • La Bisbal d'Empordà

0,89% van de valor catastral 1 gemeente

  • Alp

0,9% van de valor catastral 8 gemeenten

  • Campdevànol
  • Espinelves
  • La Vajol
  • Maçanet de Cabrenys
  • Massanes
  • Ogassa
  • Planoles
  • Sarrià de Ter

0,91% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Amer
  • Sant Joan les Fonts
  • Vidreres

0,922% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sant Pau de Segúries

0,9233% van de valor catastral 1 gemeente

  • L'Escala

0,929% van de valor catastral 1 gemeente

  • Banyoles

0,93% van de valor catastral 1 gemeente

  • La Selva de Mar

0,94% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Breda
  • Garriguella
  • Vilobí d'Onyar

0,945% van de valor catastral 1 gemeente

  • Vilabertran

0,95% van de valor catastral 4 gemeenten

  • Bàscara
  • Bescanó
  • Castelló d'Empúries
  • Fornells de la Selva

0,957% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Pardines
  • Vilallonga de Ter

0,96% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Molló
  • Sant Joan de les Abadesses

0,9754% van de valor catastral 1 gemeente

  • Figueres

0,98% van de valor catastral 1 gemeente

  • Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró

1% van de valor catastral 6 gemeenten

  • Camprodon
  • Colera
  • Mollet de Peralada
  • Rabós
  • Sant Julià de Ramis
  • Tossa de Mar

1,002% van de valor catastral 1 gemeente

  • Salt

1,0098% van de valor catastral 1 gemeente

  • Rupià

1,012% van de valor catastral 1 gemeente

  • Anglès

1,0185% van de valor catastral 1 gemeente

  • Vilafant

1,032% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sils

1,041% van de valor catastral 1 gemeente

  • Girona

1,0457% van de valor catastral 1 gemeente

  • Olot

1,0487% van de valor catastral 1 gemeente

  • Riells i Viabrea

1,07% van de valor catastral 2 gemeenten

  • Cadaqués
  • Sant Feliu de Guíxols

1,081% van de valor catastral 1 gemeente

  • Puigcerdà

1,086% van de valor catastral 1 gemeente

  • Arbúcies

1,1% van de valor catastral 3 gemeenten

  • Besalú
  • Portbou
  • Queralbs

1,12% van de valor catastral 1 gemeente

  • Ripoll

1,13% van de valor catastral 1 gemeente

  • Torroella de Montgrí

1,16% van de valor catastral 1 gemeente

  • Sant Hilari Sacalm

1,1882% van de valor catastral 1 gemeente

  • Calonge i Sant Antoni

1,23% van de valor catastral 1 gemeente

  • Blanes

Niet onderzocht 2 gemeenten

Deze gemeenten hebben we nog niet gelezen. We weten dus nog niet wat daar geldt.

  • Riumors
  • Vilamacolum

De regel per gemeente

Met de waarden en de bron van elke gemeente.

GemeenteRegelBron
Agullana
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Aiguaviva
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Albanyà
  • Stedelijk vastgoed: 0,63% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Albons
  • Stedelijk vastgoed: 0,53% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Alp
  • Stedelijk vastgoed: 0,89% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Amer
  • Stedelijk vastgoed: 0,91% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Anglès
  • Stedelijk vastgoed: 1,012% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Arbúcies
  • Stedelijk vastgoed: 1,086% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Argelaguer
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Avinyonet de Puigventós
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Banyoles
  • Stedelijk vastgoed: 0,929% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Bàscara
  • Stedelijk vastgoed: 0,95% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Begur
  • Stedelijk vastgoed: 0,5462% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Bellcaire d'Empordà
  • Stedelijk vastgoed: 0,7% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Besalú
  • Stedelijk vastgoed: 1,1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Bescanó
  • Stedelijk vastgoed: 0,95% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Beuda
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Biure
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Blanes
  • Stedelijk vastgoed: 1,23% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Boadella i les Escaules
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Bolvir
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Bordils
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Borrassà
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Breda
  • Stedelijk vastgoed: 0,94% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Brunyola i Sant Martí Sapresa
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cabanelles
  • Stedelijk vastgoed: 0,61% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cabanes
  • Stedelijk vastgoed: 0,875% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cadaqués
  • Stedelijk vastgoed: 1,07% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Caldes de Malavella
  • Stedelijk vastgoed: 0,875% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Calonge i Sant Antoni
  • Stedelijk vastgoed: 1,1882% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Camós
  • Stedelijk vastgoed: 0,68% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Campdevànol
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Campelles
  • Stedelijk vastgoed: 0,7% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Campllong
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Camprodon
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Canet d'Adri
  • Stedelijk vastgoed: 0,56% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cantallops
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Capmany
  • Stedelijk vastgoed: 0,78% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cassà de la Selva
  • Stedelijk vastgoed: 0,77% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró
  • Stedelijk vastgoed: 0,98% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Castellfollit de la Roca
  • Stedelijk vastgoed: 0,81% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Castelló d'Empúries
  • Stedelijk vastgoed: 0,95% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Celrà
  • Stedelijk vastgoed: 0,494% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cervià de Ter
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cistella
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Colera
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Colomers
  • Stedelijk vastgoed: 0,57% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Corçà
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cornellà del Terri
  • Stedelijk vastgoed: 0,7164% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Crespià
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura
  • Stedelijk vastgoed: 0,524% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Darnius
  • Stedelijk vastgoed: 0,67% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Das
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

El Far d'Empordà
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

El Port de la Selva
  • Stedelijk vastgoed: 0,64% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Espinelves
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Espolla
  • Stedelijk vastgoed: 0,57% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Esponellà
  • Stedelijk vastgoed: 0,59% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Figueres
  • Stedelijk vastgoed: 0,9754% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Flaçà
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Foixà
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Fontanals de Cerdanya
  • Stedelijk vastgoed: 0,49% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Fontanilles
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Fontcoberta
  • Stedelijk vastgoed: 0,67% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Forallac
  • Stedelijk vastgoed: 0,6034% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Fornells de la Selva
  • Stedelijk vastgoed: 0,95% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Fortià
  • Stedelijk vastgoed: 0,62% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Garrigàs
  • Stedelijk vastgoed: 0,48% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Garrigoles
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Garriguella
  • Stedelijk vastgoed: 0,94% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ger
  • Stedelijk vastgoed: 0,78% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Girona
  • Stedelijk vastgoed: 1,041% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Gombrèn
  • Stedelijk vastgoed: 0,87% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Gualta
  • Stedelijk vastgoed: 0,7% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Guils de Cerdanya
  • Stedelijk vastgoed: 0,54% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Hostalric
  • Stedelijk vastgoed: 0,84% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Isòvol
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Jafre
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Juià
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

L'Armentera
  • Stedelijk vastgoed: 0,62% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

L'Escala
  • Stedelijk vastgoed: 0,9233% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Bisbal d'Empordà
  • Stedelijk vastgoed: 0,8843% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Cellera de Ter
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Jonquera
  • Stedelijk vastgoed: 0,84% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Pera
  • Stedelijk vastgoed: 0,48% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Selva de Mar
  • Stedelijk vastgoed: 0,93% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Tallada d'Empordà
  • Stedelijk vastgoed: 0,57% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Vajol
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Vall d'en Bas
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

La Vall de Bianya
  • Stedelijk vastgoed: 0,52% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Les Llosses
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Les Planes d'Hostoles
  • Stedelijk vastgoed: 0,64% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Les Preses
  • Stedelijk vastgoed: 0,84% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Lladó
  • Stedelijk vastgoed: 0,64% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llagostera
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llambilles
  • Stedelijk vastgoed: 0,82% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llanars
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llançà
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llers
  • Stedelijk vastgoed: 0,48% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Llívia
  • Stedelijk vastgoed: 0,682% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Lloret de Mar
  • Stedelijk vastgoed: 0,803% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Maçanet de Cabrenys
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Maçanet de la Selva
  • Stedelijk vastgoed: 0,7244% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Madremanya
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Maià de Montcal
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Masarac i Vilarnadal
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Massanes
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Meranges
  • Stedelijk vastgoed: 0,4% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Mieres
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Mollet de Peralada
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Molló
  • Stedelijk vastgoed: 0,96% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Mont-ras
  • Stedelijk vastgoed: 0,81% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Montagut i Oix
  • Stedelijk vastgoed: 0,59% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Navata
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ogassa
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Olot
  • Stedelijk vastgoed: 1,0457% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ordis
  • Stedelijk vastgoed: 0,48% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Osor
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palafrugell
  • Stedelijk vastgoed: 0,6902% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palamós
  • Stedelijk vastgoed: 0,778% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palau de Santa Eulàlia
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palau-sator
  • Stedelijk vastgoed: 0,658% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palau-saverdera
  • Stedelijk vastgoed: 0,716% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Palol de Revardit
  • Stedelijk vastgoed: 0,534% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pals
  • Stedelijk vastgoed: 0,7817% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pardines
  • Stedelijk vastgoed: 0,957% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Parlavà
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pau
  • Stedelijk vastgoed: 0,83% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pedret i Marzà
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Peralada
  • Stedelijk vastgoed: 0,56% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Planoles
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pont de Molins
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Pontós
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Porqueres
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Portbou
  • Stedelijk vastgoed: 1,1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Puigcerdà
  • Stedelijk vastgoed: 1,081% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Quart
  • Stedelijk vastgoed: 0,8584% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Queralbs
  • Stedelijk vastgoed: 1,1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Rabós
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Regencós
  • Stedelijk vastgoed: 0,45% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ribes de Freser
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Riells i Viabrea
  • Stedelijk vastgoed: 1,0487% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ripoll
  • Stedelijk vastgoed: 1,12% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Riudarenes
  • Stedelijk vastgoed: 0,87% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Riudaura
  • Stedelijk vastgoed: 0,72% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Riudellots de la Selva
  • Stedelijk vastgoed: 0,4032% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Roses
  • Stedelijk vastgoed: 0,6562% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Rupià
  • Stedelijk vastgoed: 1,0098% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sales de Llierca
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Salt
  • Stedelijk vastgoed: 1,002% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Andreu Salou
  • Stedelijk vastgoed: 0,4% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Aniol de Finestres
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Climent Sescebes
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Feliu de Buixalleu
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Feliu de Guíxols
  • Stedelijk vastgoed: 1,07% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Feliu de Pallerols
  • Stedelijk vastgoed: 0,82% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Ferriol
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Gregori
  • Stedelijk vastgoed: 0,828% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Hilari Sacalm
  • Stedelijk vastgoed: 1,16% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Jaume de Llierca
  • Stedelijk vastgoed: 0,48% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Joan de les Abadesses
  • Stedelijk vastgoed: 0,96% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Joan de Mollet
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Joan les Fonts
  • Stedelijk vastgoed: 0,91% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Jordi Desvalls
  • Stedelijk vastgoed: 0,7% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Julià de Ramis
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Julià del Llor i Bonmatí
  • Stedelijk vastgoed: 0,72% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Llorenç de la Muga
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Martí de Llémena
  • Stedelijk vastgoed: 0,88% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Martí Vell
  • Stedelijk vastgoed: 0,84% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Miquel de Campmajor
  • Stedelijk vastgoed: 0,88% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Miquel de Fluvià
  • Stedelijk vastgoed: 0,693% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Mori
  • Stedelijk vastgoed: 0,4% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Pau de Segúries
  • Stedelijk vastgoed: 0,922% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sant Pere Pescador
  • Stedelijk vastgoed: 0,655% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Santa Coloma de Farners
  • Stedelijk vastgoed: 0,827% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Santa Cristina d'Aro
  • Stedelijk vastgoed: 0,7019% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Santa Llogaia d'Àlguema
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Santa Pau
  • Stedelijk vastgoed: 0,78% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sarrià de Ter
  • Stedelijk vastgoed: 0,9% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Saus, Camallera i Llampaies
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Serinyà
  • Stedelijk vastgoed: 0,685% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Serra de Daró
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Setcases
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Sils
  • Stedelijk vastgoed: 1,032% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Siurana
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Susqueda
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Terrades
  • Stedelijk vastgoed: 0,6% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Torrent
  • Stedelijk vastgoed: 0,765% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Torroella de Fluvià
  • Stedelijk vastgoed: 0,77% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Torroella de Montgrí
  • Stedelijk vastgoed: 1,13% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Tortellà
  • Stedelijk vastgoed: 0,62% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Toses
  • Stedelijk vastgoed: 0,4865% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Tossa de Mar
  • Stedelijk vastgoed: 1% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ullà
  • Stedelijk vastgoed: 0,73% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ullastret
  • Stedelijk vastgoed: 0,599% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ultramort
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Urús
  • Stedelijk vastgoed: 0,54% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vall-llobrega
  • Stedelijk vastgoed: 0,61% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vallfogona de Ripollès
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Ventalló
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Verges
  • Stedelijk vastgoed: 0,71% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vidrà
  • Stedelijk vastgoed: 0,78% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vidreres
  • Stedelijk vastgoed: 0,91% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vila-sacra
  • Stedelijk vastgoed: 0,65% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilabertran
  • Stedelijk vastgoed: 0,945% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilablareix
  • Stedelijk vastgoed: 0,75% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Viladamat
  • Stedelijk vastgoed: 0,78% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Viladasens
  • Stedelijk vastgoed: 0,66% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilademuls
  • Stedelijk vastgoed: 0,8% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Viladrau
  • Stedelijk vastgoed: 0,82% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilafant
  • Stedelijk vastgoed: 1,0185% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilajuïga
  • Stedelijk vastgoed: 0,5% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilallonga de Ter
  • Stedelijk vastgoed: 0,957% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilamalla
  • Stedelijk vastgoed: 0,58% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilamaniscle
  • Stedelijk vastgoed: 0,49% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilanant
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2025 · geldig vanaf 1 januari 2025 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilaür
  • Stedelijk vastgoed: 0,55% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilobí d'Onyar
  • Stedelijk vastgoed: 0,94% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Vilopriu
  • Stedelijk vastgoed: 0,7% van de valor catastral

Bron: Ministerio de Hacienda — tipos impositivos municipales 2026 · geldig vanaf 1 januari 2026 · bijgewerkt op 16 oktober 2026

Dit is een samenvatting van de officiële regels, met de bron erbij. Lees de bron voordat je beslist. Het is geen juridisch of fiscaal advies.

Bijgewerkt op 16 oktober 2026. Stand van 16 oktober 2026.

Klopt dit niet? Meld het met je Protiva-account. Meld een fout

Eigenaren

  • Alle functies
  • Gratis account
  • Particuliere verhuurders
  • Beleggers
  • Facturatie
  • Huurincasso
  • Huurindexatie
  • Servicekosten
  • Meerjarenonderhoudsplan
  • Huurcontracten
  • Verstrekte financiering
  • Kortdurende verhuur
  • Boekingspagina
  • Vakantiewoningen boeken
  • Documenten & AI
  • Huurder-identificatie
  • Boekhouding & rapportages
  • Rendement & fiscaliteit

VvE-beheer

  • Voor VvE-beheerders
  • Register en breukdelen
  • Begroting en bijdragen
  • Vergaderen en besluiten
  • Meldingen en onderhoud
  • Eigenaren in een VvE
  • Prijzen

Vastgoedbeheer

  • Voor vastgoedbeheerders
  • Per eigenaar een administratie
  • Huurders, facturen en werk
  • Overstappen
  • Prijzen

Hulpmiddelen

  • WWS-puntentelling
  • Huurverhoging
  • Rendement berekenen
  • Aflossingsschema
  • Servicekosten verdelen
  • Omgevingsscan van een adres
  • Vastgoedregels per gemeente

Protiva

  • Vastgoedbeheer software
  • Prijzen
  • Integraties
  • Hoe het werkt
  • Platformverhalen
  • Voor vakmensen
  • Over ons
  • Nieuws
  • Creators & pers
  • Partner worden
  • Contact
  • Systeemstatus

De apps

  • Protiva VastgoedApp StoreGoogle Play
  • Protiva HuurderApp StoreGoogle Play
  • Protiva ServiceApp StoreGoogle Play
Protiva

Het Nederlandse vastgoedplatform dat het papierwerk doet. All-in-one, betaalbaar en volledig in de EU.

HoofdkantoorProtiva B.V.
Goudstraat 2
2718 RC Zoetermeer
KvK 42132675
Kantoor SpanjeC/ Pablo Picasso 1, 2º, 1 - Edificio Orihuela
03189 Orihuela Costa
Geen bezoekadres — neem contact op via info@protiva.eu
© 2026 Protiva · Gehost in de EU 🇪🇺
PrivacyVoorwaardenOvereenkomstVerwerkingCookiesAccount verwijderen
Inloggen

Kies je portaal

Elke rol heeft een eigen omgeving. Kies waar je wilt inloggen.

Eigenaar Objecten, huurders, contracten, facturatie, onderhoud en het financiële overzicht van je hele portefeuille. app.protiva.eu → Vastgoedbeheerder Objecten en huurders beheren namens eigenaren. manager.protiva.eu → VvE-beheerder Verenigingen van eigenaren, leden en eenheden, bijdragen en jaarrekening. manager.protiva.eu → Uitvoerder Werkopdrachten en objectinfo voor leveranciers en servicebedrijven. pro.protiva.eu → Huurder Je huurcontract, betalingen, documenten en meldingen op één plek. my.protiva.eu →

Nog geen account?

Account aanmaken

Wat past bij jou?

Elke rol heeft een eigen account en een eigen portaal. Kies wat je bent, dan maak je meteen het juiste account aan.

Eigen vastgoed

Beheerkantoor

Vakmensen

Op uitnodiging

Je krijgt een uitnodiging per e-mail van je verhuurder. Open de link in die mail om je account te activeren. Geen uitnodiging ontvangen? Vraag of hij hem opnieuw stuurt, en kijk ook in je spamfolder.

Al een account of een uitnodiging?

Soort account:

Na het activeren staat de vakman van deze link meteen in je account. Je kunt hem er altijd weer uit halen. Heb je al een account? Log in en voeg de vakman toe →

Door een account aan te maken ga je akkoord met onze algemene voorwaarden en privacyverklaring.

30 dagen gratis, geen creditcard nodig.

Liever eerst een demo? Plan er een →

Verificatiecode
De code is tien minuten geldig. Geen sms ontvangen? Controleer of het nummer klopt en probeer het opnieuw.

✓

Controleer je e-mail

We hebben je de activatielink gemaild. Meestal is die er binnen een minuut. Klik op de link, kies een wachtwoord en je bent binnen. Geen mail? Kijk ook in je spamfolder.